1. kolo soutěže bylo ukončeno, právě probíhá 2. kolo!

Od 1.1. do 30.6. probíhalo 1. kolo naší soutěže o kompletní systém pro vytápění a větrání. Každý, kdo v době trvání soutěže nakoupil systém od společnosti ATREA a odpověděl na soutěžní otázku "Jaká je celková délka nové výrobní haly společnosti Atrea v Jablonci nad Nisou (v mm)?", měl možnost získat všechny peníze za výrobky ATREA zpět!

Známe šťastnou výherkyni

Nejpřesnější odpověď do soutěže zaslala paní Dagmar Holubová ze Svítkova, které tímto ještě jednou gratulujeme. Správná odpověď na soutěžní otázku byla 111.743 mm a vítězka soutěže zaslala odpověď lišící se o pouhých 9 mm!

Předali jsme výherní certifikát

V pátek 22.7. předal výherkyni obchodní a marketingový ředitel společnosti ATREA Tomáš Kott certifikát, na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA. Paní Holubová, která rekonstruuje starší dům, nám hrdě ukázala instalovanou rekuperační jednotku vč. příslušenství a už teď se těší, jak díky tomuto systému v budoucnu ušetří na provozních nákladech.

2. kolo soutěže stále probíhá

Velice nás těší zájem o soutěž v 1. kolo a tak ihned po jeho skončení soutěž pokračuje 2. kolem, které trvá až do 31.12. 2016. Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela zdarma!

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí.