Přijďte nás navštívit na veletrh FOR ARCH

Rádi bychom vás pozvali na v pořadí již 28. mezinárodní veletrh zaměřený na stavbu, vytápění, úspory energií a využívání obnovitelných zdrojů energie: FOR ARCH 2017, který se koná ve dnech 19. – 23. 9. 2017 v areálu výstaviště Praha – PVA Letňany. Najdete nás v HALE 7, ve stánku A19 na hlavním koridoru.

Vše pro zájemce o systémy větrání, chlazení a vytápění

Zajímáte se o úsporné systémy větrání, chlazení a vytápění, chystáte se stavět energetický, efektivní a uživatelsky komfortní rodinný dům? Pak je tento veletrh určen právě pro Vás. Na jednom místě se dozvíte vše potřebné od stavby až po technologie. Rádi Vás přivítáme v našem zázemí, kde se dozvíte více o našich produktech určených právě pro tyto oblasti.

Máte zájem o volnou vstupenku?

V případě zájmu o volnou vstupenku:

  • a) Klikněte na odkaz a řiďte se pokyny
  • b) Pošlete svoji žádost na mail adresu info (a) rekuperace dot cz a napište počet vstupenek a poštovní adresu pro zaslání vstupenek a my Vám je obratem pošleme.

V rámci naší výstavní expozice si budete moci prohlédnout a vyzkoušet ovládání našich zařízení určených pro rodinné domy a byty.
Více informací o samotném veletrhu najdete zde.
Na stánku Vám budou k dispozici naši obchodní a techničtí pracovníci. V případě zájmu je možné domluvit i termín osobní konzultace.

Těšíme se na setkání.