Nízkoenergetické systémy větrání, chlazení a vytápění

Špičkové větrání s rekuperací tepla, chlazení a vytápění i akumulační nádrže a další nízkoenergetické systémy pro vás vyrábíme, testujeme a inovujeme už více než 25 let. Získáte tak u nás výrobky, jejichž technické parametry převyšují ostatní produkty na trhu a přinášejí nadčasové výhody.

 

Vyberte si z nabídky kompletních úsporných systémů zajišťujících větrání s rekuperací tepla, cirkulační chlazení a teplovzdušné vytápění pro rodinné a bytové domy.

Jednotky ATREA řady DUPLEX zajišťující rekuperaci tepla jsou velmi vhodné při stavbě nebo rekonstrukci rodinných domů a bytů. Pokud se rozhodnete pro stavbu nového nízkoenergetického či pasivního domu, jsou tyto systémy opravdovou nutností.

 

rodinne domyRODINNÉ DOMY

Pokud se chystáte stavět či rekonstruovat rodinný dům, jsme schopni vám nabídnout ucelenou řadu vzduchotechnických jednotek, zajišťující rovnotlaké řízené větrání s rekuperací tepla, dle typů a vybavení dohřev vzduchu....

více

bytove domyBytové domy


Dle volby systému větrání se volí typ a velikost zařízení. U decentrálního větrání je v každém bytě malá rovnotlaká větrací jednotka, zajišťující výměnu vzduchu pouze pro tento byt. U centrálního větrání je jedna společná....

více